O firmie

Jesteśmy firmą działającą na rynku zaopatrzenia w surowce metali szlachetnych i ich półfabrykat oraz ich przerobie. Specjalizujemy się w hurtowej i detalicznej sprzedaży i usługowym przetwarzaniu metali szlachetnych dla potrzeb złotnictwa i srebrnictwa ale z naszych usług korzystają także firmy elektroniczne, chemiczne czy medyczne. Współpracujemy z wieloma firmami polskimi i zagranicznymi, dużymi i małymi, już od 20 lat. Realizowaliśmy wiele nietypowych zamówień, także tych znanych z mediów jak np. blacha złota na kilogramową nartę-nagrodę dla Adama Małysza, blacha srebrna do wykonania kura dla Bractwa Kurkowego w Krakowie czy srebro na nagrody w konkursach organizowanych przez STFZ. Nasi stali Klienci cenią w szczególności najwyższą jakość oferowanych przez nas produktów jak również szybką realizację zamówień.

Wykonujemy blachy, druty, rury, profile, taśmy, luty ze srebra, złota oraz platyny i palladu , luty z zawartością metali szlachetnych dla przemysłu, anody z najwyższej czystości srebra do galwanizacji czy wytwarzania srebra koloidalnego, sprzedajemy wszystkie metale szlachetne w czystej postaci, skupujemy srebro, złoto, pallad, platynę, zajmujemy się ich rafinacją. Oferujemy także obrączki ślubne firm z nami współpracującymi w bardzo konkurencyjnych cenach.

Możemy rozliczyć Państwa zamówienie metalami szlachetnymi, możemy odkupic je po bardzo atrakcyjnych cenach lub przerobić wg. Państwa specyfikacji. Dotyczy to zarówno złota, srebra, palladu jak i platyny.

Działalność rozpoczęliśmy od uzyskania w 1997 roku od Ministra Gospodarki koncesji na obrót metalami i kamieniami szlachetnymi. Pierwszym naszym obszarem działania był sklep w Chorzowie przy ul. Kilińskiego 5 zaopatrujący głównie rynek Śląska a w 1999 roku uruchomiony został także oddział w Krakowie przy ul. Kurkowej 5 - oba działają cały czas pod tymi samymi adresami. Rozwijana cały czas sieć i system sprzedaży pozwala nam działać dziś nie tylko na terenie Polski - realizujemy zamówienia także na rynki unijne. Oprócz tradycyjnej sprzedaży w oddziałach wysyłamy zamówiony towar firmami kurierskimi a lokalizacja naszych sklepów w najbliższej odległości od Urzędów Probierczych umożliwia każdemu zainteresowanemu połączenie wyjazdu w celu cechowania swoich wyrobów z wizytą u nas.

Dziś realizujemy zamówienia zarówno duże jak i zupełnie małe. Jesteśmy w stanie sprostać wielu nietypowym zleceniom naszych Klientów. Jeżeli więc potrzebujesz zrobić coś co związane jest z metalami szlachetnymi to skontaktuj się z nami - zrobimy wszystko aby pomóc Ci w realizacji tego celu.

Jeśli nie znacie Państwo naszej firmy i nawiązujecie z nami pierwszy kontakt online, będzie nam bardzo miło! Będziemy wdzięczni za uwagi i pytania, na które odpowiemy jak najszybciej.

DANE FIRMY

"PROMA" S.C.
PIOTR MICHALIK, 
ADRIANA ŁAPUSZEK - MICHALIK

32-500 Chrzanów
Brzechwy 5

tel: 601323022
mail: biuro@srebroproma.pl

Dane adresowe:
ul.Kurkowa 5
Kraków, 31-504
Polska

Dane adresowe:
ul.Kilińskiego 5
Chorzów, 41-500
Polska

PROMA

Jesteśmy firmą działającą na rynku zaopatrzenia branży jubilerskiej. Specjalizujemy się w hurtowej i detalicznej sprzedaży i usługowym przetwarzaniu metali szlachetnych dla potrzeb złotnictwa i srebrnictwa ­ ale z naszych usług korzystają także firmy elektroniczne, chemiczne czy medyczne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium